KVALITNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ SE VYPLATÍ.

Platba bankovním převodem :

Pokud si zvolíte tento způsob platby můžete Vaši platbu za zboží poukázat na náš účet 3 způsoby.

1. Bankovním převodem z Vašeho účtu (internetbanking, GSM banking)

2. Složením peněz v hotovosti na kterékoliv pobočce naší banky přímo na náš účet

3. Odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR

4. V případě platby převodem ze zahraničí vyberte, prosím, možnost úhrady bankovních poplatků OUR

Variabilní symbol je shodný s ID Vaší objednávky, které obdržíte v potvrzovacím emailu. Zaplacené zboží Vám bude připraveno a obratem po obdržení platby na náš účet bude odesláno.

 

Bankovní převod

Po Vašem potvrzení objednávky Vám obratem zašleme kompletní rekapitulaci na uvedený e-mail z objednávky. Zboží zaplatíte převodem na účet uvedený v rekapitulaci. Je nutné správně uvést variabilní symbol, který je shodný s číslem objednávky, abychom došlou platbu přiřadili k Vaší objednávce. Následně Vám odesíláme zboží, což můžete přímo vidět ve stavu objednávky na e-shopu a zároveň Vám zasíláme informační e-mail.

Bankovní spojení:

číslo účtu: 2700306261 / 2010

Instrukce pro platby ze zahraničí:

IBAN: CZ11 2010 0000 0027 0030 6261 Název účtu: Pavel Kopeček Číslo účtu: 2700306261 (8330) Název banky příjemce pro platby ze zahraničí: Fio banka, a.s., Prague, Czech republic SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX Typ poplatku: OUR (podmínka pro přijetí platby).

Mezinárodní formát čísla účtu je zaslán po objednávce ze zahraničí e-mailem zákazníkovi spolu s částkou poštovného dle platných tarifů České pošty.

Dobírkou :

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je požadována vždy platba předem (doporučujeme využít systém PayPal.com).

PayPal:

Cenu zboží lze uhradit pomocí online platební brány PayPal před odesláním na Vaši adresu. Výhodné pro platby majitelů konta Paypal nebo platební karty s možností plateb na internetu. Zde najdete další informace.

Hotově, osobní odběr:

V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží ve výdejním místě - Dům HARMONIE - Psí krmivo, Ruská 887, 436 01 Litvínov.

mapy.cz: Malá čajovna google maps: pavel kopeček - czeso

Informační povinnost dle § 25 zákona o evidenci tržeb:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.